Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013

Designeři a značky

Monika Drápalová

  • Značka: Monika Drápalová
  • Kolekce: FREE CIRCLE, kolekce jaro/léto 2014

Kolekce která chce být vašim průvodcem a spojencem na cestách. Flexibilní, skladná, praktická i krásná, je tím čím chcete být. Vhodná k volnému pohybu,určena těm, kteří chtějí smazat hranice mezi volným časem a prací. Vyrobena z materiálů, které vás ochrání,ušitá technologií,která nepropouští. Ženám dodává ženskost, mužům nebere mužnost. Stačí jen nasednout na sedlo vašeho elektrokola a uhánět městem.

Monika Drápalová patří mezi první české návrháře, kterým se podařilo prosadit v zahraničí. V roce 2001 otevřela vlastní atelier ve Francii, kde se později stala kreativní ředitelkou značky Korloff Couture Paris. Modely pod její vlastní značkou byly distribuovány do Japonska,USA,Libanonu,Italie, Belgie atd. Účastnila se mnoha zahraničních módních přehlídek např.v Paříži, New Yorku a Shanghai. V současnost pracuje v Praze a setkání se Simonou Bagárovou a Petrem Rokůskem dalo vzniknout novému projektu Rose&Mary Fashion,který se zaobírá současným životním stylem ve městech. Nabízí svobodnou alternativu cestování městem na elektrokolech v oblečení, které by splňovalo požadavky nejen volného pohybu, ale vyhovovalo i nárokům na business dress code.

Web: www.roseandmary.cz, www.monikadrapalova.com

Přehllídka: Neděle, 22. 9. 2013, 17:00 h

Kontaktní adresa: Rose & Mary Fashion, Creative Gate, Jindřišská 5, Praha 1, Monika Drápalová v Czech Labels&Friends, Železná 12, Praha 1